Érettségiztek fodrászaink

Az ágazati érettségire május 12-én került sor. Az izgalom kétszeresére nőtt, hiszen a felkészülés nem volt szokványos.

Többnyire „távkapcsolatban” készültünk diákjainkkal, de emellett lehetőséget kaptunk néhány alkalommal a személyes találkozásra is, ami nagyon sokat jelentett a felkészülésünk során.

A dolgozat komplex ismereteket igényelt, hiszen biológia, anyagismeret és szakmai ismeretek tantárgyak ismeretanyagát tartalmazta.

Remélem, mindenki legjobb tudása szerint oldotta meg a feladatokat és sikerrel vette az akadályt.

Nem búcsúzunk az érettségivel.

Bízom benne, hogy jövőre, az előttünk álló még egy évben teljes létszámmal, „összeforrott csapatként”, végeznek diákjaink és mint sikeres fodrászok megállják a helyüket az iskolánkban kapott tudással, tapasztalattal.

Dr. Laczóné Kiss Ágota szakoktató