NYÁRI SZÜNET INFORMÁCIÓK

NYÁRI GYAKORLAT

• Nyári gyakorlatok kezdete: 2020. június 16. tanulószerződés esetén, 2020. június 22. együttműködési megállapodás esetén.
  • Vége: 2020. augusztus 31.

FONTOS! Az időtartama a tanterv szerint meghatározott (140 óra), melyet teljes időtartamban le kell tölteni a felsőbb évfolyamba lépéshez. A tanulók beosztását a gyakorlati hely ütemezi, a megkötött és a kamara által ellenjegyzett tanulószerződés vagy együttműködési szerződés alapján. A gyakorlat végéig az előzetes beosztásban bekövetkezett hiányzást is pótolni kell.

Oktatóink a nyár folyamán ellenőrzik az összefüggő nyári gyakorlat letöltését, melyről jegyzőkönyv készül.

A tanuló a gyakorlatról naplót (szabvány dokumentum vagy füzet) vezet, melyben rögzíti a napi elvégzett teendőket. A céges igazolás mellett ezt is le kell adni az osztályfőnöknek. Ennek hiányában a nyári gyakorlat nem zárható le, a továbblépés nem lehetséges.

Igazolás az összefüggő szakmai gyakorlati képzés teljesítéséről

Tóth Erika, igazgató