Teremszépségverseny a 2016/2017-es tanév első félévében

Iskolánkban hagyomány, hogy a DÖK, minden évben két teremszépségversenyt rendez. Az elmúlt két évben, nem igazán díszítettünk, de ebben a tanévben úgy döntöttünk, hogy rákészülünk és feldíszítjük a tantermünket.

Igaz, egy tanévben 2-szer, de mi annyira belejöttünk a díszítésbe, hogy őszi és téli dekorációt is csináltunk.

Mindenki, nagy örömmel hozta otthonról a kellékeket, és közösen készítettük a dekorációkat. Nagy elégedettséggel néztük a termünket, mikor kész lett a díszítés. Ennek természetesen más eredménye is volt, a büszkeségünkön kívül.

Mi nyertük meg az első féléves teremszépségversenyt és a velejáró díjat – egy gyönyörű tortát. A téli szünet előtt, a karácsonyvárás hangulatában nagy örömmel vettük át és fogyasztottuk el együtt mi osztálytársak, és azt éreztük, hogy a 11.R osztály is egy kis család a nagy középiskolában.

11.R