Hamarosan……:-)

Hamarosan újra lesz egy kis élet az iskolában. Beültök az iskolapadba és megkezditek az írásbeli vizsgákat.
Persze, kicsit másképp zajlik minden mint máskor, azonban a lényeg ugyanaz. Számot kell adni az eddig megszerzett tudásotokról. Ha ironikus akarnék lenni, azt mondanám „megkoronázzátok” az eddigi munkátokat. 🙂
Ez a nap nagyon fontos az életetekben, ezért szeretném pár dologra felhívni a figyelmeteket!
Reggeli nélkül ne induljatok el vizsgázni, nem fogtok tudni koncentrálni a feladatokra, ha korog a gyomrotok.
Fontos, hogy a személyi igazolványotokat vigyétek magatokkal! Legyen nálatok, több írószerszám és azok az eszközök, amelyek a vizsgához kellenek!
Vizet, és egy szelet csokoládét is vihettek magatokkal. Szerintem jól fog esni is egy kis plusz energia.
A megadott időpontban érjetek be az iskolába!
Tegyetek meg mindent annak érdekében, hogy eredményesek legyetek!
Remélhetőleg mindenki felkészült. Így nem lehet baj. Javaslom, hogy a megadott időt használjátok ki a vizsgán. Ne kapkodjatok!
Bízzatok magatokban!

Minden vizsgázónak sok sikert kívánok!

Borsós Mária