Interaktív „LISAP”- bemutató iskolánkban

Abban a szerencsés helyzetben volt részünk, hogy egy fantasztikus, eseményekkel teli napot tölthettünk a cég képviselőivel. Oktató fodrászuk Antal Renáta és csapata mutatta be a legújabb termékeiket. Ezután következett a bemutató legérdekesebb része, amikor mi is bekapcsolódhattunk a munkafolyamatokba, ahol az iskolánk oktatói hirtelen modellek lettek, mi pedig „fodrászok”, Kati néninek sokkal rövidebb és színesebb haja lett, Ágota néni pedig kapott egy nagyon extrém színt. Megtanultuk a legújabb ombre technikát, amit egyik tanulónkon mutattak be. Több színt is festettünk a cég különböző termékeivel.

Nagyon jól éreztük magunkat, jó hangulatban, sok ismeretben bővelkedő délelőttöt töltöttünk el. Főleg az tetszett nekünk, hogy mi is aktív részesei és részvevői voltunk a bemutatónak.

Köszönjük a LISAP-nak, Renátának és csapatának.

Szeretnénk, ha minél több ilyen bemutató lenne iskolánkban.

1/13és 2/14 tanulói