Betakarítási ünnep – szakmák a falu életében régen és ma

Európai Szakképzési Hét      1.

Az esemény helyszíne: Dévaványa, Gyöngy u. 6. (Művelődési Ház)

Ideje: 2017. szeptember 23.

Iskolánk programja

A Gyulai SZC Dévaványai Szakképző Iskolája és Kollégiuma által oktatott szakmák kerülnek bemutatásra a város lakóinak, a rendezvény nagyban segíti pályaválasztási, beiskolázási munkánkat az új tanévben.

Kiállításra kerülnek tanulóink munkái, főzőversenyen mutatkoznak be vendéglátósaink, a fodrászok fonásokat készítenek kisebbeknek és nagyobbaknak. Külön standunk lesz, ahol folyamatosan tájékoztatást nyújtunk minden oktatott szakmánkról, a szakképzési lehetőségekről (hiányszakma, tanulószerződés).

Emellett érdekességeket, régiségeket (régi eszközök, fotók) mutatunk meg standunkon, ahol a szakmák idősebb képviselőivel (volt oktatóinkkal, mesterekkel) is találkozhatnak, beszélgethetnek az érdeklődők.

A fotókat Ambruzs-Szabó József készítette.

 Az előző tanév rendezvényének fotói

 

1 2 3 4 5 6 7 8

9 10 11 12 13 14 15 15-2 16 18 img_7528