Iskolapszichológusi segítség

KEDVES DIÁKOK!image001

Berkéné dr. Sajti Ilona vagyok, a Gyulai Szakképzési Centrum négy tagintézményében látok el iskolapszichológusi feladatokat 2016. szeptember 1-jétől.

2015-ben szereztem okleveles szakpszichológusi végzettséget és kaptam „Tanácsadás és iskolapszichológia” szakirányú specializációt a Debreceni Egyetemen. Eredeti végzettségemet tekintve általános és középiskolai magyartanár vagyok, Szeghalmon élek férjemmel, és két felnőtt gyermek boldog édesanyja vagyok.

Új végzettségemnek megfelelően ebben a tanévben az alábbi kihívásoknak szeretnék megfelelni számotokra:

• prevenciós programok (önismeret, párkapcsolat, drogfogyasztás, egészséges életmód stb.)
  • pályaválasztás segítése
  • tanulási problémák kezelése (tanulási stílus, módszerek)
  • rendhagyó osztályfőnöki órákon a felvetett kérdéseknek megfelelően közös gondolkodás irányítása
  • igény szerint fejlesztő csoportok vezetése
  • egyéni vagy kiscsoportos konzultációk vezetése
  • krízishelyezetekben segítségnyújtás
  • konfliktusok oldása
  • beilleszkedési nehézségek kezelése
  • bármilyen probléma, amiben külső segítséget igényeltek

Elérhetőségem a helyszínen a megadott helyen és időben, vagy tanáraitokon keresztül.

E-mail: pszicho.bsi@gmail.com

Telefon (csak nagyon szükséges esetben!): 30-676-7116

image003

„Van úgy, hogy valaki nagyon törődik a másikkal. Azt hiszem, ezt hívják szeretetnek.” Micimackó