Előadás és gyakorlati bemutató

IMG_30401Iskolánk fodrász szakoktatói Gellainé Ilyés Katalin és Dr. Laczóné Kiss Ágota november 18-án szerdán gyakorlati bemutatóval egybekötött előadást tartottak „A mai hajviselet, hajápolás és gondozás„ témában Szeghalmon a Művelődési Házban. A hallgatóság a Búzavirág nevű nyugdíjas klub tagjai voltak, akik aktivitásukkal emelték az előadás hangulatát! Az elhangzott kérdéseikre megnyugtató válaszoIMG_30301kat kaptak profi fodrász oktatóinktól. Az iskolánk fodrász tanulói bemutatták tudásukat úgy a hajfonásban, mint a hajformálásban. Az előadás fontosságát bizonyította az is, hogy a Sárrét tévé munkatársa videó felvételben rögzítette az ott hallottakat, látottakat. Hasznos időtöltés volt ez mindannyiunk számára. Köszönjük a szervezőknek, előadóknak.