Nyolcadikosokra várva….

A tanév országos rendje szerint március 16-án minden középiskola, így intézményünk is közzétette a következő tanév jelentkezőinek jegyzékét.

A digitális beiskolázás keretében minden, velünk kapcsolatban álló, korábbi években nálunk továbbtanuló nyolcadikos iskoláit kerestük fel legtöbbször levélben, telefonon, online osztályfőnöki óra keretében, néhány esetben szigorú védelmi intézkedéseket betartva személyesen is. Plakátok, szórólapok, tájékoztató kiadványok, szakma és iskola-bemutató videófilmekkel igyekeztünk a legmegfelelőbb tájékoztatást adni a pályaválasztás előtt álló diákoknak.

Bízunk benne, hogy mindenki megtalálta, megtalálja a számára legkedveltebb szakmát. A végleges névsor április folyamán érkezik meg az iskolákba a felvett diákokról, akiket minden középiskola kiértesít a beiratkozási lehetőségekről.

Tóth Erika, igazgató