Farkas Ildikó Emlékverseny

December 6-án rendeztük meg első alkalommal szeretett kolléganőnk emlékére a Farkas Ildikó német nyelvű szépolvasó versenyt. Hat diákot hívtunk meg erre az alkalomra a Ványai Ambrus Általános Iskolából, és hat tanuló indult a Gyulai Szakképzési Centrum Dévaványai Középiskolájából a megmérettetésen. Az Adventi időszakra hangolódva karácsonyi versekkel készültek a gyerekek. Mindannyian büszkék voltunk rájuk, hiszen előadásukon látszott, hogy sok energiát fordítottak a versek feldolgozására.

Mindenkit emléklappal és apró ajándékokkal jutalmazott a zsűri, így a díjazottak mellett sem tért haza senki üres kézzel.

Gratulálunk Fodor Pegginek és Nyilas Zsófiának, hiszen őket emelte ki a zsűri teljesítményükért!

A 11.C osztály két vendéglátós tanulója karácsonyi hangulatú vendégségre hívta a résztvevőket, ahol az izgalmak után minden elemózsia gazdára talált J .

A zsűri tagjai és a felkészítő tanárok: Ignáczné Mészáros Éva, Szelei Gabriella, Nagy Katalin és Molnár Tünde voltak. Köszönjük lelkes munkájukat, reméljük, hogy jövőre ismét elfogadják meghívásunkat!

A szervezők