PÁLYAVÁLASZTÁS 2018.

Húsz középiskola képviseltette magát a körösladányi általános iskola pályaválasztási szülői értekezletén, közöttük mi is, természetesen.

A Művelődési Ház nagyterme zsúfolásig megtelt a bemutatkozó szakképző iskolákkal és gimnáziumokkal. A bőséges kínálatból minden hetedikes és nyolcadikos tanuló igénye szerint válogathatott.

Iskolánk standjánál sokakat megállítottak a fantasztikus fodrász remekek, a vendéglátós asztaldíszek és az informatikát, kereskedelmet, illetve gépészeti és építészeti szakmákat bemutató kiállítási tárgyak. Jelenlegi körösladányi diákjaink szívesen meséltek iskolánk életéről, képzéseinkről, rendezvényeinkről.

Többen ellátogattak iskolánkba már az első nyílt napunkra, de volt, aki csak most kapott kedvet erre. Őket szívesen várjuk és látjuk a második nyílt napra: november 21-én.

Tóth Erika, igazgató