Mi is ott voltunk …

2017.november 8-án szerdán és 9-én csütörtökön 10 és 17 óra között került megrendezésre Békéscsabán a pályaválasztási vásár. Az általános- és középiskolások itt találkozhattak a középfokú és felsőfokú intézmények képviselőivel, és sok munkáltatóval is. Megismerkedhettek sok szakmával.
 Mi is ott voltunk és bemutattuk a Dévaványai Középiskola szakmakínálatát. Szépen feldíszített standdal vártuk az érdeklődő általános iskolásokat. A fodrászok fontak, a vendéglátósok szalvétát hajtogattak, a többi szakmát munkadarabokkal, fotókkal népszerűsítettük. A szervezők tésztahíd-erőversennyel, énekszámokkal, cirkuszi produkciókkal, táncokkal tették parádéssá a hangulatot. Az érdeklődők és a tanácstalanok pályaválasztási teszteket tölthettek ki, egyéni tanácsadásra, villámspotokra jelentkezhettek.
 Bízunk benne, hogy felkeltettük munkáinkkal a pályaválasztók érdeklődését! Találkozunk Dévaványán a nyílt napunkon!

Balog Viktória

Mi is ott voltunk