Szabolcs Kupa Nyíregyháza

Nagy izgalommal készültünk a Nyíregyházán 2017. február 12-én vasárnap megrendezésre kerülő fodrászversenyre.

Nagyon sok munka és izgalom előzte meg ezt a megmérettetést.

14 versenyző készült fel, nappali fonás kategóriában, alkalmi fonásban, marcellhullám és férfi trend hajvágás versenyszámban. Meglepetés volt a diákok részéről, hogy 6 kilencedikes tanulót is elkapott a „rutinos” versenyzők aktivitása, kreativitása és örömmel készültek. Heteken át tartó szorgalmas készülődés meghozta az eredményét. Két tavaly végzett tanuló is velünk tartott a versenyen, akik itt készültek a mi csapatunkkal. Felnőtt kategóriában indultak: Szakálos Fanni férfi trend hajvágás 2. helyezett, Gönczi Orsolya fonással készített estélyi frizurában 1. helyen végzett és külön díjat kapott.

Tanulóink eredményei:

Nappali fonás kategóriában:
1. helyezett Mészáros Ramóna 12.R
2. helyezett Surányi Alexandra 9.C
3. helyezett Salánki Jenifer 9.C
4. helyezett Fejes Szilvia +különdíj 9.C

Estélyi fonás kategóriában:
2. helyezett Földi Csilla 9.C
3. helyezett Malomsoki Naomi 11.R
5. helyezett Szöllősi Kitti +különdíj 1/13

Felnőtt nappali fonás kategóriában:
1. helyezett Búzás Brigitta +különdíj 12.R
2. helyezett Kontra Ildikó +különdíj 9.C
3. Feke Alexandra 12.R

Felnőtt estélyi fonás kategóriában: 2. helyezett Hülvely Zita 12.R

Férfi trend hajvágás kategóriában:
4. helyezett Szilágyi Fanni 12.R
6. helyezett Dékány Vivien 9.C

Vízmarcell kategóriában: 9. helyezett Bodóczki Fruzsina 12.R

Nagyon büszkék vagyunk tanulóink teljesítményére és fáradhatatlanul, még nagyobb lendülettel készülünk a következő versenyre, amely Miskolcon lesz 2017. március 5-én.

Gellai Zoltánné, Dr. Laczóné Kiss Ágota