Versenyszezon kezdődik

Az őszi versenyek rendre elmaradtak így hosszú várakozás után nagyon örültünk mikor végre megláttuk a verseny kiírást a nyíregyházi „Szabolcs Kupa”-ról. Ezen a versenyen a mi kis csapatunk rendszeresen részt vesz, nagyon izgalmas versenyek szoktak lenni és jó helyezéseket értünk el. Így számunkra nem kérdés, hogy 2017. február 12-én is megmérettetjük magunkat. Nagyon nagy a lelkesedés és érdeklődés a gyerekek részéről. Összesen 14 tanulót indítunk, ebből 6 tanuló 9.-es az első versenyén fog részt venni, de minden évfolyamból indítunk versenyzőt. Nagy lelkesedéssel, szorgalommal készülünk, főként fonással, de más számokban is. Már születnek a szebbnél szebb frizurák, amelyekre még van időnk alakítgatni, hogy elnyerjék végleges „versenyformájukat”, és a versenyidőbe is beleférjenek.

Nagyon komolyan vesszük a felkészülést, gyakorlás, gyakorlás és gyakorlás…

Reméljük meg lesz a szorgalomnak, a kitartásnak az eredménye a szezonnyitó versenyünkön. Itt nem hagyjuk abba, hiszen sorra jönnek a rendezvények, ezután a Kézműves Kupa Miskolcon, majd Koós Kupa Békéscsabán később pedig a hódmezővásárhelyi Hair Kupa.

Írta: Fodrászcsapat