A LEGJOBBAK ELISMERÉSE

A Gyulai Szakképzési Centrum vezetősége, Kovács Zsuzsanna főigazgató asszony, Gyarmati Istvánné és Jancsurák József főigazgató helyettesek ünnepélyes keretek között kitüntették a centrum ez évben legkimagaslóbb teljesítményt nyújtó diákjait és oktatóikat.

A Szakma Kiváló Tanulója verseny országos döntőjébe, egyéb országos és nemzetközi versenyekre továbbjutó és ott jelentős helyezést elért tanulók és tanáraik munkája hosszú heteken, hónapokon keresztül zajlott. A kiváló eredmények pedig évek munkáját takarják, a szorgalommal, kitartással, alázattal végzett tanulás azonban meghozta eredményét.

„Megérte!” Minden résztvevő véleménye ez volt!

Az elismerés szintén rendkívüli gesztus a centrum vezetése részéről, hiszen hasonló jutalmazásra, illetve az ünnepséget követő állófogadásra eddig még nem került sor a dévaványai diákok és oktatók körében.

A ványai kitüntettek: Gönczi Orsolya, Monoki Vivien és Márki Ágnes, végzős fodrászok.

Oktatóik: Gellai Zoltánné és Dr. Laczóné Kiss Ágota.

Gratulálunk az elismeréshez, a vezetőségnek pedig köszönet a feledhetetlen és megható pillanatokért:

Tóth Erika, igazgató

DSC_0093 DSC_0096 DSC_0108 DSC_0054