Eladó szintvizsga

2016.03.31-én szóbeli és gyakorlati próbavizsgán vettek részt végzős eladóink. Mindenki számára új helyzetet „dramatizáltunk”, hiszen ettől a tanévtől kezdve komplex szakmai vizsgát tesznek tanulóink.
Reggel fél nyolctól délután fél kettőig ruházati, vegyi áru, műszaki és élelmiszer témakörökből húzva számoltak be elméleti tudásukról, majd idegen nyelven ajánlottak termékeket vizsgáztatóiknak.
Mindannyian megtapasztalhatták a vizsgaszituáció nehézségeit, így a nyár eleji szakmai vizsgának testben, fejben és lélekben is felkészülten indulhatnak neki a diákok.
Köszönjük tanulóinknak a fegyelmezett munkát, a vizsgabizottság tagjainak a kitartó figyelmet, a vizsgához mindenkinek sok sikert kívánunk!

Takács Edina, Molnár Tünde oktatók

20160331_080128