Nyíregyházi Fodrászverseny 2016

„Szabolcs Kupa”

Fodrász csapatunk 2016.02.14-én Nyíregyházán járt a Szabolcs Kupa elnevezésű fodrász versenyen. Négy versenyszámban indultunk, amelyre nagyon kevés időnk volt felkészülni. A nehézségek ellenére a lányok a maximumot hozták ki magukból, aminek köszönhetően nagy sikerrel zárult ez a nap. Gönczi Orsi újra felállhatott a dobogó legfelső fokára és különdíjban is részesült, Monoki Vivien 3. helyezést ért el, Hülvely Zita is bronzérmet vehetett át. Szakálos Fanni 6. helyezést és különdíjat kapott, Márki Ágnes 8. lett. Büszkék vagyunk rájuk, mert egy nagyon erős mezőnyben érték el ezeket a szép eredményeket. Gratulálunk az elért szép eredményekhez és ezúton köszönjük meg oktatóinknak a felkészítést, a sok biztatást és bátorítást.

A tanáraink kreativitása és odaadása nélkül nem tudtuk volna ezeket a szép eredményeket produkálni. Köszönjük nekik, hogy megszerettették velünk ezt szép, de nem könnyű szakmát és példamutatásukkal mindig az élen járnak.

Tanuló estélyi fonás 1. helyezett és egy különdíj!

Monoki Vivien bronzérmes munkája

Gönzi Orsi aranyérmes munkája