Pincér szintvizsga

2020.10. 05-én szintvizsgáztak 10.-es pincér tanulóink!

A gyönyörűen felújított tanéttermünkben került sor a vizsgára, amelyben minden körülmény adott volt a sikeres munkához és ehhez méltóan öltözékükkel is hozzájárultak. „Igazi kis pincéreket láthattunk.”

A vizsgaelnök asszony, Dohányosné Bencsik Erika nagyon segítőkész, kedves szavaival végig biztatta az izgulós diákjainkat. Ennek köszönhetően is nagyon jó hangulatú, eredményes vizsgát zártunk.

A vizsga feladat összetett volt, a terítéstől az italok-ételek helyes felszolgálásáig.

Szeretnénk köszönetet mondani Timár Albinnak és Timár Attilának, menüsorok biztosításáért és, hogy munkájukkal hozzá járultak a zavartalan lebonyolításhoz.

A felkészítő oktatóknak, Tusjak Györgynek és Timár Albinnak szeretnénk megköszönni a munkájukat az egész osztály nevében.

A „kispincérjeimnek” gratulálok, csak így tovább!

Gellai Katalin  osztályfőnök