FAÜLTETÉS

Iskolánk életében ez a tanév is jubileumi eseménnyel indult.

A szakképzés átalakításának, a szakképzési centrumok létrehozásának 5 éves évfordulóját a jelenleg kilencedikes és végzős tanulók képviselői fa-ültetéssel tették emlékezetessé.

Az új csemete azonban nem áll egyedül iskolánk udvarán:

a tavaszi online ballagás kiegészítéseként most ültettünk a két ballagó osztály és a két Farkas Ildikó díjas diákunk nevében még négy cserjét.

Így „ötös” cserje-csoport díszíti a jelenleg formálódó iskolai pihenő-kertet.

Öt éve alakult a Gyulai Szakképzési Centrum, mely szervezeti keretben több új szakmával, sok új eszközzel és lehetőséggel gyarapodott iskolánk.

Öt év múlva ballagnak a most cserjét ültető kilencedikes technikusok, akik remélhetőleg a tanulás mellett szívesen töltenek majd időt kikapcsolódásként a kert pihenő részében is, ami a most induló, projektekben bővelkedő tanév során kiegészül még további elemekkel, fűszer-kerttel és egyéb kiegészítőkkel is.

Tóth Erika igazgató