Látni a végét…..

Most már biztos, hogy a tanévet nem  az  iskolapadokban ülve fogjátok befejezni.

Viszont lehetőség nyílik számotokra, hogy találkozzatok a szaktanáraitokkal, előre megbeszélt időpontokban.

Az osztályfőnökeitek fognak veletek egyeztetni.

Érdemes élni az alkalommal, illetve a tanárok javaslatait elfogadni.  Máskor ez természetes dolog, ma egy lehetőség.

Tudjuk, hogy kicsit mindenki elfáradt. Viszont, már nincs sok hátra!

Egyébként, gondoltatok már arra, hogy az eltelt a hónapok alatt néhány dédelgetett álmotok vált valóra?

Hiszen ki szeretett felkelni és iskolába menni? Rohanni a buszhoz, vonathoz?

Aztán meg ott a suli. Egész nap szinte ott ülni. Ugyan mááár!

Ki nem  akart volna otthon lenni  sokkal többet? Vagy éppen elkerülni a találkozást némely számára nem kívánatos személlyel?

Sorolhatnám, még a gondolatokat. Igaz?

Aztán, mint ha kiszabadult volna a palackból a szellem, és teljesítette a titkos vágyakat.

Mi lett belőle? Talán, elegetek? Nem feltétlen lettetek boldogabbak, iskola nélkül és, talán már meguntatok otthon lenni.

Azonban, bebizonyítottátok, hogy nehéz helyzetekhez is tudtok alkalmazkodni, és  helyt tudtok állni.

Távolról is közel tudtatok maradni egymáshoz, tanáraitokhoz.

Már csak pár hét a digitális oktatás” örömeiből”.

Ez lebegjen a szemetek előtt!!

Kitartást  kívánok !!

Borsós Mária