Mit hozunk ki a karanténból- rajtad áll :-)

Mára már szinte mindenki ráérzett az új oktatási módra. Igazán büszkék lehettek magatokra, hiszen sokat segítettetek egymásnak.

Azonban nem csak a tanulás módja az amiben különbözik ez az időszak a megszokottól.

Otthon vagyunk, hiszen hányszor csak erre az egyre vágyunk. Ne kelljen menni sehová. Ha már így alakult, próbáljuk hasznunkra fordítani ezt a helyzetet!

A közös főzés közben, milyen jókat lehet beszélgetni. Vagy a kerti munka közepette. Hiszen, tényleg kevés idő van  más alkalmakkor a minőségi időtöltésre. Fedezzük fel ezeknek a perceknek az értékét!

A tanulás szünetében lányok, nagyon hasznos lehet egy-egy jó arcpakolást feltenni. Aztán felfrissülve lehet folytatni a megkezdett feladatot.

Jó lenne, ha megállnánk, hogy ne az evésben merüljön ki a „lazítás”. A kocka has, állítólag mindenkinél megtalálható:-). Csak meg kell keresni. Szóval, mozogjatok sokat, nem csak a forma miatt. Hanem mert jó hatással van a sport a kedélyállapotra, a koncentrációra egyaránt.

Ne a kifogást keressétek, hanem a lehetőségeket!

Az lebegjen a szemetek előtt, hogy a nyári szünet is hamarosan eljön.

Borsós Mária