NETFIT

Az MDSZ közlése szerint honlapjukon elérhetővé vált a 2018/2019. tanévben mért NETFIT® eredmények tudományos elemzése.
A Magyar Diáksport Szövetség munkatársai (dr. Kaj Mónika PhD, Király Anita PhDc, Hernádi Ádám, dr. Kälbli Katalin PhD és dr. habil. Csányi Tamás PhD) elkészítették a NETFIT® eredmények tudományos elemzését. Az elemzés a NETFIT® adatbázisból nyert eredmények alapján 55 oldalon sok-sok ábra segítségével mutatja be a magyar tanulók egészségközpontú fittségének jellemzőit.
Ebben a programban természetesen a mi iskolánk is részt vesz. A gyermekek érdeklődnek a felmérések iránt, a lebonyolításban pedig partnerek. A 2019/2020. tanévben már elkezdődtek a munkálatok, s folyamatosak a felmérések.

Nagy Katalin, Epresi Ágnes Kinga, Jónás Tibor