Hungarian Open Cup

2019 november 24.

Vasárnap egy újabb nagyszabású rendezvényen vett részt a fodrászcsapatunk. Egy hónap felkészülési idő állt rendelkezésünkre, hiszen az elmúlt hónapban a Magyar Bajnokságon szintén megmérettettük magunkat. Az itt elért sikerek újabb tanulók lelkesedését indították el, hogy részt vegyenek ezen az eseményen.

Négy versenyszámban indultunk, 12 tanulóval. A szorgalmas, kitartó munka nem volt hiábavaló.

Hajdu Bálint 11. C. osztályos tanulónk kimagasló teljesítményt nyújtott, „bearanyozta” a vasárnapunkat.

• fonással készített nappali frizura,
  • fashion menyasszonyi konty,
  • nyitott haj kategóriákban indult és mindhárom versenyszámban arany érmet szerzett.

Szilágyi Fanni 2/14. osztályos tanulónk

• nyitott haj kategóriában bronzérmet

Ozsváth Veronika 2/14.osztályos tanulónk

• fonással készített nappali frizura kategóriában ezüstérmet szerzett.

A negyedik kategóriánk teljesen új volt, mint versenyszám is, a holland fonás.

A vasárnapunk másik „fénypontja” ez a kategória volt, hiszen újabb öröm ért bennünket, a dobogó mindhárom fokán dévaványai tanuló állhatott.

Földi Csilla 12/C. osztályos tanulónk arany érmet, Balogh Viktória 11./C. osztályos tanulónk ezüst érmet, Tóth Barbara 10/A. osztályosunk, első versenyén indulva, bronz érmet szerzett.

Nagyon büszkék vagyunk tanítványainkra ezekért a szép eredményekért, de a többi versenyzőnknek, sincs miért keseregnie, hiszen szoros volt a mezőny és ők is nagyon szépen dolgoztak, dícséret illeti a munkáikat: Csordás Virág, Nagy Adrienn, Fejes Szilvia, Kontra Ildikó, Surányi Alexandra nappali fonását és Nyilas Zsófia holland fonását.

Büszkék vagyunk minden versenyzőnkre és készülünk a miskolci versenyünkre kitartóan, remélhetőleg újabb versenyzőkkel is.

Nem utolsó sorban, büszkék vagyunk Gellai Katalin oktatónkra, aki zsűrizett ezen az eseményen, munkájáért elismerő oklevelet vehetett át. Nagyon fárasztó, de eseményekben gazdag napunk volt, gyönyörű bemutatókat láthattunk, amelyekből sok-sok inspirációt kaptunk a további felkészülésünkhöz.

Köszönjük a támogatást iskolánknak a nevezési díjakért és a utaztatásunk biztosításáért.

Dr. Laczóné Kiss Ágota

szakoktató