Beiratkozási, felvételi információk

Tisztelt Tanuló, Szülő!

Alábbiakban tájékoztatjuk az iskolánkba történő beiratkozásról.

A beiratkozás időpontja:       2019. június 20. (csütörtök)              8:00-12:00 óráig

Helye:                                    5510 Dévaványa, Mezőtúri u. 2.

A beiratkozásra kérjük, hozza magával a következőket:

• általános iskolai bizonyítvány;
  • személyi igazolvány, lakcímkártya, OM-azonosító kártya, taj-kártya, adókártya;
  • rendszeres gyermekvédelmi támogatásról szóló érvényes határozat másolata;
  • tantárgyi mentességről szóló érvényes szakértői vélemény (Tanulási Képességet Vizsgáló Szakértői és Rehabilitációs Bizottság vagy Nevelési Tanácsadó által kiállított érvényes szakértői vélemény alapján SNI A, SNI B, BTM) másolata;
  • halmozottan hátrányos helyzetről (HHH) hatósági bizonyítvány másolata;
  • oltási könyv

A beiratkozást a fenti iratok nélkül nem tudjuk lebonyolítani!

Kedves Szülő! Megkérem, hogy a beiratkozás időpontjában Ön vagy felnőtt korú hivatalos megbízottja jelenjen meg intézményünkben. Nevelőszülők esetén a Gyámhivatal igazolása szükséges a gyám, a nevelőszülő adataival.

Amennyiben a megjelölt időpontban a beiratkozó tanuló nem tud megjelenni, telefonon feltétlenül egyeztessen az iskolával: 06-66/585-110 vagy 06/20 293-2983.

A fentieken kívül beiratkozásra kérem, hozza magával még a következőket:

• diákigazolványhoz az okmányirodában kapott igazolólapot (NEK azonosító) – bármelyik okmányirodába be lehet menni (szem.ig., lakcímkártya legyen a tanulónál!) – ezt az igazolást kell elhozni a beiratkozásra. A diákigazolvány ingyenes. Kérem, ügyeljenek arra, hogy a tanuló 14. életévének betöltése után menjenek el az okmányirodába, hogy a tanuló aláírása szerepeljen a papíron (ne a szülőé)!
  • adatlap elérhetőségekkel (szülő neve, telefonszáma, e-mail címe elektronikus naplóhoz, tanuló elérhetőségei);
  • A mellékelt orvosi alkalmassági dokumentumot, mivel a beiratkozás feltétele az iskolaorvosi alkalmassági vizsgálat. Erre a beiratkozás napján, és helyszínén kerül sor.
  • Amennyiben igényel, kollégiumot kérjük, postafordultával visszaküldeni szíveskedjen iskolánk címére a kollégiumi igénylőlapot. A kollégium ingyenes, csak az étkezésért kell fizetni.

Az állami tankönyv-támogatási finanszírozás szerint minden 9. évfolyamos diák számára a tankönyvellátás ingyenes.

További aktuális információkért a beiratkozás előtt tekintsék meg iskolánk honlapját: dvki.sulinet.hu , szükség esetén felvilágosítás kérhető az iskola telefonszámán: 06/66 585-110 vagy 06/20 293-2983.

Dévaványa, 2019. április 26.

Köszönettel:

Tóth Erika