Magyar Parasport Napja – 2019

Idén, mint ahogy tavaly is, neveztünk a Magyar Parasport Napra. Neveztünk az interneten keresztül, ami a modern világ kapuja. De a sport ősi, és mégis modern. Eszköz, ahogy Balczó András fogalmazott: „A sport eszköz legyen arra, hogy sokmindent megtudjatok arról a világról, ami a látható világnak a háta mögött van.” és ahogy Balog Zoltán lelkész mondta:” Kedves Diákok, tiszteljük egymás kitartását, egymás erőfeszítését. Tiszteljük egymásban a sportembert!”.

Iskolánkban a gyermekek fantáziáját és testét-lelkét megmozgatjuk a plakátrajzolással, ülő-asztalitenisszel, csörgőlabdával és beszélgetéssel egybekötött filmnézéssel, ami utóbbit a FODISZ bocsátott rendelkezésünkre.

Érdeklődő kitartást kíván:

Jónás Tibor