Egy őrült karnevál volt

2019.február 15-én a Dévaványai Szakgimnáziumban fergeteges farsangi mulatsággal búcsúztattuk a telet. Nagyon vidám hangulatban remek zene kíséretében jelmezesek sora vonult a zsűri elé. Mindenki szerette volna elnyerne az ajándékok egyikét.

A műsort Sági János 14-es fodrász tanuló vezényelte le. A cicanőtől kezdve a boszorkányig volt ott minden, és mindenki. Lebegtek szellemek, felvonultak celebek. Ötletekben nem volt hiány. Az értékelés sem volt egyszerű. Ki volt a legszebb, a legcsúnyább és a legkreatívabb a jelmezesek között. A közönség is leadta a saját szavazatát.

Az iskolai közösségre jellemző, hogy a tanári kar tagjaiból is jó páran jelmezbe bújtunk. Ágota néni „bohóckodott” Kati néni a seprűjén száguldozott, hiszen boszorkánynak öltözött. Tündi néni és Nagy Kati néni pedig nagyon ötletesen paplanba burkolództak, Marika néni karneváli hangulatot idézve Lady Karneválként csatlakozott a többiekhez.

Azt hiszem jól végeztük a dolgunkat, mivel a télnek nyoma sincs, ragyogóan süt a nap!

További fotók: https://www.facebook.com/D%C3%A9vav%C3%A1nyai-K%C3%B6z%C3%A9piskola-1745343485692249/