CENTRUM kitüntetések

Immár harmadik éve jutalmazza a Gyulai Szakképzési Centrum vezetése azon diákokat, akik a tanév folyamán szakmai és sportversenyeken kimagasló eredményeket érnek el.

Tagintézményünkből négy fodrász tanuló és oktatóik, Gellai Zoltánné és Dr. Laczóné Kiss Ágota vehették át Kovács Zsuzsanna, főigazgató asszonytól és Jancsurák József főigazgató helyettes úrtól munkájuk elismerését.

A jutalmazott diákok és eredményeik:

Hajdu Bálint, 9. A Szabolcs Kupa, Nyíregyháza, estélyi fonás 1. hely és Marcell vízhullám 3. hely; Hair Menic Academy különdjí és Breril cég ajándékcsomag
Kézműves Kupa, Miskolc estélyi fonás, tanulói kategória 1. hely
Hülvely Zita, 1/13. fodrász Szabolcs Kupa, Nyíregyháza, estélyi fonás 1. hely és Marcell vízhullám 3. hely és Brelil különdíj
Kézműves Kupa, Miskolc estélyi fonás, felnőtt kategória 1. hely
Surányi Alexandra, 10. C Szabolcs Kupa, Nyíregyháza, nappali fonás, 2. hely, Brelil különdíj
Kézműves Kupa, Miskolc estélyi fonás, felnőtt kategória 2. hely
Bodóczki Fruzsina, 1/13. fodrász

Szabolcs Kupa, Nyíregyháza, Marcell vízhullám, 2. hely, Brelil különdíj
Kézműves Kupa, Miskolc, Marcell vízhullám, 2. hely

Gratulálunk mind kiváló teljesítményeikhez, helyezéseikhez, mind a főigazgatói elismeréshez. Köszönjük a felkészítő szakoktatók elhivatott és kimagasló szakmai munkáját.

Tóth Erika, igazgató