Szép emlékeink…

Iskolánkban lezárult az első félév. Rengeteg izgalmas program csalt jókedvet az arcunkra.

Többek között a gólyák avatása, a szalagavató. Sok izgalmas, de fárasztó pillanatban volt részünk az elmúlt félévben, ám végül megérte a fáradságot, mivel felejthetetlen élményekben volt részünk.

Kollégistáink ellátogattak a szarvasi arborétumba, ahol körbejárták a mini Magyarország makett-parkot, aztán sétát tettek a csodás faritkaságok között.

Az egész félévet végigkísérte a pályaválasztással kapcsolatos készülődés, a nyíltnapok, amikor nyüzsgő 8.-osok töltötték meg iskolánkat, de mi is jártunk az általános iskolákban, sőt még Békéscsabán a pályaválasztási vásáron is.

Az új félévben teljes gőzzel készülünk az érettségire, szakmai vizsgákra, de addig még számos szórakoztató program áll előttünk.

Ozsváth Veronika, Csordás Virág 12.R