A Szakmák éjszakája iskolánkban

Április 21-én a Szakmák éjszakája rendezvény előtt középiskolánkban a szakmák délelőttjét is megtartottuk. Külön öröm számunkra, hogy egyszerre látogattak ki hozzánk az ovisok és az általános iskolások, és így történt meg először, hogy a dévaványai középiskolában a város ifjúságának minden képviselője jelen volt. Az ovisokkal ovitornát tartottunk, s bemutattuk nekik szakmakínálatunkat, az általános iskolások szintén megtekinthették szakmakínálatunkat, majd az aulában a vendéglátósok Flambi-lambi show műsorának fergeteges hangulatával fejeződött be mindkét csoport látogatása. Ez a jó hangulat folytatódott az esti programok alatt is. A kilátogatott vendégek megnézhették a Flambi-lambi műsort, a Csipkerózsa mazsorett csoport műsorát és gyönyörködhettek a díjnyertes versenyfonásainkban. Ezután mindenki megnézhette, megismerhette és kipróbálhatta az iskolánkban tanított szakmákat. Az este befejezése fergeteges disco parti volt, ahol fiatalok, idősek táncolhattak a mai és a retro slágerekre. A DÖK nevében szeretnénk megköszönni minden látogatónak és résztvevő diáknak, hogy segítettek a rendezvény sikeres lebonyolításában.

Bakó Doroti Anita- DÖK