Túl a 2016/2017-es tanév első szintvizsgáján

 

2017. március 20-án adtak számot gyakorlati tudásukról a kilencedik évfolyamos számítógép-szerelő, karbantartó tanulóink. A gyakorlati szintvizsgán a diákoknak két összetett feladatot kellett megoldaniuk 190 perc alatt. Az első feladatban számítógép összeszerelését, működésének ellenőrzését kellett elvégezni, melyre 100 perc állt rendelkezésre. A második feladatként az elkészült számítógépre operációs rendszert kellett telepíteni és annak működését tesztelni. A vizsga végén az elvégzett tevékenységekről dokumentációk állítottak ki a tanulók.

A szintvizsgát követően mind a hét vizsgázó megkapta szintvizsga-bizonyítványát, mely feltétele a külső gyakorlati képzésnek.

Gratulálunk tanulóinknak és köszönjük a felkészítő pedagógus munkáját!

Földi Zoltán