Szalagavató 2017

,,Gombostűre szúrva szépen
Ezernyi színes pillanat…”

Minden középiskolás életében mérföldkövet jelent a szalagavató. Ez az az esemény, ami jelzi, hogy lassan befejeződnek a diákévek és már csak a záróvizsgák maradtak hátra. Mi, alsóbb évesek nagyon készültünk a szalagavatóra: szép versekkel, díszletekkel, táncokkal, virágokkal emeltük a rendezvény színvonalát. A 12.-esek az osztálytáncot és a keringőket már hónapok óta gyakorolták. Meg is lett a sok készülődés eredménye: a meghívott vendégek, diákok, szülők, tanárok egy felejthetetlen esten vettek részt. Meghallgatták Polgármester úr köszöntő szavait, diáktársaink megkapták a szalagot, visszaemlékeztek a középiskolában eltöltött 3 vagy 4 évre, a sok emlékre, versenyekre. Csodálatos táncok és szavalatok váltották egymást. A szalagavató végén a végzősök szüleiknek átnyújtották a szeretet és hála virágait.

Az alsóbb évfolyamosok nevében diáktársainknak sikeres záróvizsgákat kívánunk.

11.R osztály

Fotó: Ambruzs-Szabó József