KÖZÖS NEVEZŐ ALKOTÓ PÁLYÁZAT

2016. november 30-án a Győri Műszaki SZC Szabóky Adolf Szakiskolája SNI-s fiatalok számára országos alkotó pályázatot hirdetett. A pályázaton a fiatalok mindennapjait érintő, szabadidejük eltöltésére fókuszáló tematikában készült alkotásokkal lehetett részt venni. Az alkotások műfaját, anyagát, technikáját nem határozták meg, egyaránt választható forma volt a rajz, festmény, fotó, kollázs, montázs, film, digitális technikák, plasztika. A pályázat online módon zajlott, a pályaműveket szkennelve, vagy -a háromdimenziós tárgyakat- több oldalról fotózva lehetett a versenybe email-en nevezni. Az ez évi versenyt három kategóriában hirdették meg. „Ilyen vagyok, ilyennek láss!”, „Mesterremekem”, „Képes vagyok rá! Amit rólam feltétlenül tudni kell…”

Iskolánkból Kovács Sándor 11/R osztályos tanuló alkotását a zsűri különdíjjal ismerte el.

Nagyné Galgóczi Magdolna
Pszichopedagógus