Fodrászbemutató Dévaványán!

Iskolánkba előadást tartott Cseh István mesterfodrász, ami nagy megtiszteltetés volt számunkra.

A tanműhelyben került meg rendezvényre, ahol az iskolánk összes fodrász tanulója megnézhette a mester munkáit. A legújabb vizsgakövetelmények gyakorlati feladatait mutatta be. Új feladatként jelentkezik a szakállvágás, szakállfestés, így több szakállforma is bemutatásra került. Ezen kívül új feladat még a modern klasszikus hajvágás, szárítás. Itt a modern klasszikus Hindenburgot láthattuk, méghozzá olyan megtiszteltetésben volt részünk, hogy ez a frizura a később megrendezésre kerülő Európa Bajnokságon 3. helyen végzett, és ezt mi láthattuk elsőként. Három divatos férfi verseny frizurát is vágott és szárított . A bemutatóról élő videó is készült, a facebookon is nyomon követhető volt.

Nagyon sokat tanultunk és nagyon érdekesnek is találtuk, rengeteg tanáccsal látott el minket, amelyet gyakorlatban is láthattunk. Köszönjük a hegesztő fiúknak a modellkedést, akit nagyon szívesen vállalták e nemes feladatot. Szeretnénk, ha több ilyen bemutató kerülhetne megrendezésre iskolánkban.

Füzi Mihály és Dorszki Márk István