II. nyílt nap iskolánkban

December 8-án második nyílt napunkon tekinthették meg újra az érdeklődő nyolcadikosok középiskolánk szakmai kínálatát.

A szakmaszigeteken szakoktatók, szaktanárok és mi, diákok mutattuk be a szakmákat. Ismertettük a követelményeket, elhelyezkedési lehetőségeket, az ösztöndíjak feltételeit. Ezen a nyílt napon Füzesgyarmatról, Gyomaendrődről, Szeghalomról és Körösladányról érkeztek hozzánk diákok, így a kollégium is bemutatkozott. A családias légkör, a kényelem és tisztaság igen fontos, hogy mindenki maximálisan tudjon teljesíteni a tanórákon. Vendégeinket a DÖK vidám műsorával búcsúztattuk, ezzel azt szerettük volna szemléltetni, hogy a tanuláson kívül számtalan szórakozási lehetőséget tudunk diáktársainknak felkínálni, amennyiben ilyen jellegű igényeik is vannak.

Reméljük, hogy sokan fogják középiskolánkat választani és jövőre a tanulóifjúság és a DÖK aktív tagjaként veszik át tőlünk végzősöktől a stafétabotot.

12.R