Készülődés a farsangra

Február 11-én fogunk farsangolni az iskolában, de már lázasan készülünk erre a mulatságra. FarasangraKészülnek az álarcok, szerveződnek a programok.
Nemcsak rajzolunk, festünk, nyírunk, szabunk, hanem magunk is jelmezbe bújunk próbaképpen. A legjobb az egészben, hogy felkértük tanárainkat, hogy ez alkalommal ők is rejtsék el arcukat álarcok alá.
Milyen jó lenne, ha február 11-én, csütörtökön jelmezben vehetnénk részt az órákon.
A Diák Önkormányzat nem gondolt farsangi bálra, mert sokan közülünk beutazó diákoknak nem megoldott a hazautazás. Néhány osztálytársam vásárolt már erre az alkalomra álarcot és sokan saját maguk is készítettek, melyekből néhányat bemutatunk. Szeretnénk, ha hagyománnyá válna! Jó lenne, ha minden évben lenne egy ilyen nap, amikor mókázhatunk az iskolában.
Műsort is terveztünk, ahol tanárainkkal közösen farsangi verseket mondunk el.
Ezzel a kis rendezvényünkkel azt szeretnénk majd bemutatni, milyen vidáman várjuk a tavaszt, a zöldellő mezőket, a csiripelő madarakat és az utcán csevegő embereket.
Lánczi Dia 11/C